Novinky, aneb dění v JMJ po dobu pandemie.

Vážení členové JMJ

Poslední rok nám všem znepříjemňuje život pandemie covidu-19 a s tím spojená opatření a omezení.
Mohlo by se zdát, že se život v našem klubu zastavil, ale opak je pravdou. I když je nám do jisté míry znemožněno se v klubu scházet, pracujeme dál. Rád bych zde stručně shrnul co jsme v posledních měsících v klubu řešili a co se zde událo.
Začnu nepříjemnou událostí, která se přihodila v průběhu zimy. A to sice vlivem mrazu došlo k havárii na vodoinstalaci a byly vytopeny prostory šaten a skladu a došlo k poškození topení. Nicméně na všem špatném je něco dobrého. Po letech došlo ke generálnímu úklidu skladu a šaten a prostory byly vymalovány. V průběhu května ještě dojde k opravě poškozené elektroinstalace a osvětlení ve zmiňovaných prostorech. Veškeré věci, které ležely na skříňkách jsou dočasně uloženy v garáži. Společnými silami bychom je rádi přebraly a do šaten vrátili už jen to co se opravdu používá.
Dále taky proběhlo ,, setkání dvojic v přírodě,, a areál byl připraven na sezónu ( ježky, úklid atd..).
Byl vybrán dodavatel na opravu střechy nové klubovny oprava by měla proběhnout snad ještě na jaře.
V prostoru vedle staré klubovny bude vybudován přístřešek pro motorové čluny.
Proběhla oprava zničené náplavky.
Byly upraveny prostory ve spodní loděnici staré klubovny tak, aby vyhovovaly užívání naším mladým závodníkům na Laserech (skříňky, lavičky, atd…
Dále pracujeme na přívodu vody do staré klubovny.
Pracujeme na návrhu designu nových triček JMJ a dalších dárkových předmětů.
Podařilo se získat fin. podporu z různých grantů (Kraj, Doksy, ČSJ atd.) na závodní činnost, provoz a údržbu areálu JMJ.
Byly zakoupeny nové bóje pro pořádání závodů.
Nedílnou součástí práce byla i zimní příprava našich mladých jachtařů
v ČR i zahraničí. Těšíme se na jejich úspěchy v blížící se sezóně.
Vypíchl jsem zde jen to nejpodstatnější co se za poslední dobu událo, možná jsem na něco zapomněl. Detailněji je vše rozepsáno v zápisech z výborových schůzí.

Co nás výhledově čeká:
Jakmile to bude možné rádi bychom objednali kontejner a provedli generální úklid prostor JMJ (Areál, garáže, kotelnu atd…)
Oprava/výroba nových roštů na ježky.
Drobné opravy zednického charakteru, určitě jste si všimli, že na spoustě míst v areálu se tu viklá dlaždice, tu odpadává beton atd… Pokud byste věděli o šikovném zedníkovi, který by si to vzal na starost neváhejte nás kontaktovat:-)
A v neposlední řadě nás taky snad konečně čeká pořádání závodů a účast na nich.

Již druhým rokem nebyla svolána členská schůze, neb to jednoduše nešlo a byli jste ochuzeni o zprávy předsedy, STK, hospodáře atd… zprávy budou v nejbližší době rozeslány mailem všem členům a budou i uloženy zde na webu.

Za výbor JMJ

Josef Mareček

Příspěvek byl publikován v rubrice Pro členy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.