Školení rozhodčích 2020

Jak jsme již během posledních schůzí zmiňovali, má náš klub velký zájem rozšířit řady aktivních rozhodčích. Rádi bychom pomohli našim členům získat potřebné znalosti, oprávnění rozhodčího III. třídy a následně i zkušenosti pod vedením stávajících hlavních rozhodčích. Společně se Severočeským svazem jachtingu připravujeme s ostatními kluby na Máchově jezeře na sobotu 14. března jednodenní kurz rozhodčího III. třídy (základní) spojený s absolvováním zkoušky a získáním patřičného oprávnění. Naši členové jsou na tento kurz zváni, účast na něm je samozřejmě zdarma. Aby se mohl kurz uskutečnit, musíme do konce měsíce ledna nahlásit jeho účastníky. Zamyslete se prosím nad tím, jestli byste mohli přispět do společných činností našeho jachtklubu jako rozhodčí a na kurz se emailem přihlašte. Získané dovednosti využijete na pozici hlavního i pomocného rozhodčího, stejně jako na člunech v roli bojkových rozhodčích.
Vaše následná účast jakožto personálu na každém ze závodů je hodnocena pěti brigádnickými hodinami i náhradou ve formě 500,- Kč, přesně dle již loni představených pravidel. Rád bych i v této souvislosti připomněl stanovy našeho jachtklubu, kde k povinnostem člena patří aktivní účast na závodech v roli závodníka nebo personálu. Věřím, že tento kurz a následné zapojení do organizace závodů vám umožní tuto povinnost člena splnit.
Váš zájem mi prosím dejte vědět do tohoto pátku na email michal.kotek@gmail.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace výboru JO, Pro členy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.