Soustředění mládeže Mácháč 23

Tradiční jachtařské soustředění mládeže zaměřené na lodní třídy Optimist a přestupní Laser 4.7 se bude konat v termínu od neděle odpoledne 20.8. do pátku odpoledne 25.8.2023. Na závěr bude zařazen kontrolní závod 26. – 27. 8. 2023

Předávání dětí bude probíhat v neděli od 17.00  

Kdo se může zúčastnit?

Začátečníci a pokročilí jachtaři, kteří vlastní svou loď a mají ji ve způsobilém technickém stavu. Preferujeme mladé jachtaře registrované u Českého svazu jachtingu, přednostně v kraji 16-17 (Ústecký a Liberecký)

Kde: Staré Splavy – v loděnici Jachtklubu Máchova jezera.

Cena: Za jednoho účastníka včetně ubytování a stravy je 4000,- Pro člena klubu registrovaného v Ústecko-Libereckému kraji je poskytnuta sleva 750,-Kč.

                  Více na telefonu 775074129 nebo e-mail: info@maritimerace.eu

Ubytování a stravování

Ubytování je v částečně uzavřeném areálu Jachtklubu Staré Splavy na čtyřlůžkových pokojích a v domluvených případech ve vlastním karavanu. Stany jsou u nás zakázány. Strava 3krát denně je zajištěna v Restauraci Jachtklubu Staré Splavy, včetně snídaní formou švédských stolů, obědů, večeří a svačin na vodu a pití. 

Tréninky :

Děti budou rozděleny do skupin dle výkonnosti.

Tréninky budou probíhat dvoufázově, tj. dopolední a odpolední částí, kdy celkově na vodě stráví každý okolo 4 – 5,5 hodiny denně. Děti budou vedeny kvalifikovanými trenéry, kteří jsou aktivními jachtaři, navíc minimálně jeden ze skupiny trenérů je držitelem mezinárodní trenérské licence B.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.